Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Seminář „Vztahy (nejen) náctiletých"
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Seminář „Vztahy (nejen) náctiletých"
Datum konání:
21.09.2010 13.00 h - 18.00 h
Místo konání:
Barevný svět dětí, o.s. - Praha 2 , Belgická 16
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

logo_barevny_svet

Pozvánka na seminář:

Lidé potřebují přibližně sto let - tři generace na to, aby se naučili žít v novém prostředí. Jedno je-li tím prostředím sibiřská tundra, saharská poušť či svět blahobytu a novodobých technologií. Pokud tento čas chybí, společnost je nestabilní a tápe. Jako vždy se za omyly platí bolestí a životními tragédiemi.

Prezentace pokrývá několik těchto nových oblastí. Především partnerské vztahy mladých - změnu seznamovacích vzorců, přechozené vztahy a mechanismus rozchodů. Z otázek životního se zaměříme na počítačový autismus a problematiku sociálních sítí jako je facebook.

  • Proměny seznamování za posledních sto let
  • Změny v partnerském životě
  • Přechozené vztahy
  • Problematika rozchodů
  • Počítačový autismus
  • Fenomén facebooku

Lektor: PhDr. Mgr. Jeroným KLIMEŠ, Ph. D.

Narozen v roce 1967. Psycholog se zaměřením na partnerské vztahy a rozchody. Autor úspěšných knih Partneři a rozchody“, Psycholog a jeho svědectví o Kristu“. Pracoval jako rodinný a manželský terapeut. Poradce veřejného ochránce práv a ministra sociálních věcí.

Cena: 1960,- Kč/ osoba. V ceně zahrnuty potřebné studijní materiály a malé občerstvení.

Přihlášky prosím zasílejte na na e-mail:   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo volejte na  telefonní číslo: 222 512 880, popř. na mobil 731 850 775. Kapacita přednáškové místnosti je omezena, proto o zařazení na seminář rozhodne datum Vaší přihlášky.

Platba bude probíhat předem na účet č. 192025789/0300. Na základě Vašeho přihlášení obdržíte e-mailem (po 16. 8. 2010) závaznou přihlášku a po jejím vyplnění Vám bude přidělen variabilní symbol.

 

 

Banner