Home AntiFetFest AntiFetFest AntiFetFest 2015
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la


 

AntiFetFest 2015 zná své vítěze


 

Hlavní město Praha ve spolupráci s městskými částmi a Centrem sociálních služeb Praha – Pražským centrem primární prevence uspořádalo v pořadí již osmý ročník amatérské filmové soutěže pro žáky základních a středních škol Antifetfest 2015 aneb Jde to i jinak!

Filmovou přehlídku zahájil 17. června v kině Světozor Ing. Radek Lacko, radní Hlavního města Prahy, který měl nad celou soutěží záštitu. Radní ocenil, že si žáci ve svých snímcích bravurně poradili s nelehkými tématy, jako jsou například závislosti, šikana, zneužívání, rasismus a další negativní jevy dnešní společnosti. Radní dále uvedl, že do letošního ročníku soutěže bylo přihlášeno celkem 36 filmů v kategorii základních škol a 12 v kategorii středních škol. Celkově se na vzniku snímků s tématem rizikového chování podílelo 207 mladých tvůrců z 11 městských částí. Do celopražského kola soutěže postoupilo 14 filmů.

Seznam oceněných filmů pro rok 2015 naleznete ZDE

Více informací také na stránkách MHMP ZDE a nebo na www.antifetfest.cz

 


AntiFETfest 2015 aneb jde to i jinak! je soutěžní festival amatérských filmů pro školy, školská zařízení a nízkoprahové kluby s tématikou rizikového chování.

Pořadatelem soutěže je Hlavní město Praha ve spolupráci s městskými částmi a Centrem sociálních služeb Praha – Pražským centrem primární prevence.

Náměty soutěžních snímků jsou např. drogová závislost, kriminalita, šikana, rasismus, záškoláctví, gambling, domácí násilí apod. Snímky točí přímo studenti ZŠ a SŠ.

Vyhlášení a podrobná pravidla soutěže AntiFETfest 2015 naleznete ZDE

Přihlášku a podmínky přihlášení do soutěže AntiFETfest 2015 naleznete ZDE

 

Více informací také na:

www.antifetfest.cz

FB AFF