Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Seminář "Užívání návykových látek a další formy rizikového chování mezi mládeží..."
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Seminář "Užívání návykových látek a další formy rizikového chování mezi mládeží..."
Datum konání:
12.12.2017 13.00 h - 15.00 h
Místo konání:
o.s. Prev-Centrum - Praha 6 – Břevnov , Meziškolská 2
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

Prev-Centrum Praha zve na další z otevřených mezioborových seminářů, tentokrát na téma "Užívání návykových látek a další formy rizikového chování mezi mládeží: Evropská školní studie o alkoholu a jiných drogách (ESPAD) 2015".

Seminář přináší přehled hlavních zjištění a trendů v oblasti kouření tabáku, konzumace alkoholu a zkušeností s užíváním nelegálních drog, trávení času na internetu, hraní počítačových a hazardních her u české mládeže sledovaných prostřednictvím studie ESPAD v roce 2015. Situace a trendy v ČR budou prezentovány v kontextu situace v ostatních evropských zemích a blíže budou diskutovány možné příčiny změn, ke kterým v posledních letech dochází.

Seminář má omezenou kapacitu. Prosíme, potvrďte svou účast na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Účastnický poplatek: 100,- Kč (na místě).
Dopravní spojení do Prev-Centrum, z.ú.: autobusem do zastávky „Břevnovská“ (č. 180 z Dejvické) nebo tramvají do zastávky „U Kaštanu“ (č. 22 z Malostranské, č. 25 z Vltavské a Hradčanské).

Více informací na stránkách Prev-Centra ZDE

Banner