Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Seminář "Práce s náročným třídním kolektivem"
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Seminář "Práce s náročným třídním kolektivem"
Datum konání:
29.04.2020 
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

PROSPE, z.s. zve na seminář "Práce s náročným třídním kolektivem", který je určen pro vyučující na ZŠ a SŠ, případně pro začínající metodiky prevence.

Co je náročný třídní kolektiv a jak s ním pracovat? Jaké jsou možnosti, povinnosti a hranice při práci s takovou třídou? S kým spolupracovat a na koho se obrátit?
Pro zodpovězení těchto i dalších otázek Vám nabízíme účast na našem semináři.
Cílem kurzu je poskytnout posluchačům komplexní vhled do problematiky práce s náročným třídním kolektivem a v různé hloubce se dotknout většiny témat, které do problematiky vstupují.
Pracovat budeme ve dvou rovinách. První je rovina osobnosti a dovedností učitele, který umí definovat, která třída je pro něho náročná, zná povinnosti, které vyplývají z jeho role, ale také ví, kde jeho role končí. Druhá rovina pak pracuje s nejběžnější představou náročné třídy, tj. třídy, která nerespektuje pravidla, hranice, autoritu přijímá výběrově, a ve které panují špatné vztahy. V tomto kontextu se pak budeme zabývat základními postupy, jak pře/budovat třídní komunitu, pře/nastavit vztah s vyučujícím a zlepšit celkový charakter třídy. Součástí budou i základní preventivní, diagnostické a intervenční techniky.
Závěr semináře bude věnován rámování celého tématu – jak efektivně spolupracovat v rámci týmu, jakým způsobem předávat informace, jaký je legislativní rámec tématu a v jaké literatuře dále prohlubovat svoje znalosti.

Lektorka: Mgr. Kristina Pernicová
Časová dotace: 10 vyučovacích hodin
Termín: 29.4. (uzávěr přihlášek 15.4.) nebo 16.5. (uzávěr přihlášek 30.4.)
Počet účastníků v kurzu: max. 15 osob
Cena kurzu: 2000 Kč
Místo konání: Praha (bude upřesněno)

Více informací na www.prospe.cz a nebo emailem Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihláška

Banner