Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Seminář "Manipulace v jednání..."
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Seminář "Manipulace v jednání..."
Datum konání:
05.02.2020 09.00 h - 16.00 h
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

Vzdělávací agentura Descartes zve na seminář "Manipulace v jednání – aneb jak se nenechat zatlačit do kouta", který je určen pro pedagogy ZŠ, SOŠ, SOU, VOŠ.

Vzdělávací cíl:
Osvojení si a uvědomění si vlastních potřeb, schopnost odolávat manipulátorům, poznání osoby a pohnutek manipulátora, trénink kontramanipulačních technik, schopnost otevřené komunikace. Osvojení si odmítnutí, konstruktivní kritiky, umění užívat slovní sebeobrany.
Obsah akce:
Jak poznat manipulativní jednání, jednotlivé fáze manipulace a typologie manipulátorů. Obranný mechanismus nebo agresivita? Techniky a prostředky manipulace a obrana proti nim. Role manipulace v mezilidských vztazích. Jsme manipulátory, aniž si to uvědomujeme? Manipulace v zaměstnání, v rodině. Manipulace škodí všem. Prostor a jeho zvládání. Účinná argumentace, umění vyjít z konfliktu se ctí. První pomoc proti hloupým narážkám – instantní věty. Kde jste nejzranitelnější. Chraňte svou čest. Odhalte jízlivé komplimenty. Zvládání kritických situací. Jak reagovat, když vám někdo něco podsouvá. Praktická cvičení.

Seminář se uskuteční v Praze, konkrétní místo konání bude upřesněno na pozvánce.

Více informací a přihlášení na stránkách agentury Descartes ZDE

Banner