Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Kurz "Užití dynamického přístupu v diagnostice v prostředí školního..."
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Kurz "Užití dynamického přístupu v diagnostice v prostředí školního..."
Datum konání:
06.09.2019 
Místo konání:
Národní ústav pro vzdělávání - Praha 9 , Novoborská 372
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

Národní ústav pro vzdělávání zve na pětidenní kurz "Užití dynamického přístupu v diagnostice v prostředí školního a školského poradenství".

Program v celkovém rozsahu 40 hodin je koncipován jako dvě na sebe navazující dvou až třídenní setkání v období od září do listopadu 2019.

Kurz proběhne ve dnech 6.-8.9.2019 (pátek, sobota, neděle) - principy dynamického přístupu k diagnostice, jak provést dynamické vyšetření a 8.-9.11.2019 (pátek, sobota) - dynamická diagnostika v poradenství.

Program je určen pro psychology a speciální pedagogy působící ve ŠPZ a školách. Není nutné mít předchozí zkušenosti s používáním dynamických přístupů k diagnostice. Účastníci vzdělávacího programu budou seznámeni se zásadními teoretickými východisky dynamické diagnostiky a principy, na nichž je tento přístup založen. Vyzkouší si cíleně užívat tyto principy v rámci vlastní diagnostické praxe. Pozornost bude věnována dostupným metodám dynamické diagnostiky i možnosti diagnostické práce s nestrukturovaným materiálem. V průběhu vzdělávacího programu bude kladen důraz na diagnostickou praxi účastníků a související otázky formální, etické, atp. Důležitým bodem vzdělávacího programu je reflexe diagnostické praxe účastníků. Nedílnou součástí vzdělávání je samostatná práce v období mezi setkáními (dynamické vyšetření, sepsání případové studie).

Více informací a přihlášení na stránkách NÚV ZDE

Banner