Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Seminář "Praktický nácvik speciálních technik při sociální práci s dětmi a mladistvými"
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Seminář "Praktický nácvik speciálních technik při sociální práci s dětmi a mladistvými"
Datum konání:
13.06.2019 08.30 h - 13.30 h
Místo konání:
EDUPOL - vzdělávací agentura - Praha 1 , Opletalova 1417/25
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

Vzdělávací agentura EDUPOL zve na seminář "Praktický nácvik speciálních technik při sociální práci s dětmi a mladistvými".

Absolvent získá základní orientaci v oblasti speciálních technik, které lze využít při práci s dětmi a mladistvými. Porozumí podmínkám jejich využití v praxi, seznámí se s vybranými speciálními technikami, praktickým využitím a aplikací těchto technik při práci s dětmi a mladistvými. Vyzkouší si tyto vybrané techniky v rámci praktického nácviku a bude schopen je využívat ve své práci.

Program:
1. Vztah sociální pracovník x klient - kdo je klient, jak pomoci klientovi otevřeně se projevit, jak porozumět klientovi, jaké jsou možnosti. Rozhovor jako základní metoda, potřebné komunikační dovednosti.
2. Speciální techniky a jejich využití - podmínky a doporučení pro použití speciálních technik, nejdůležitější zásady. Přehled a krátká specifikace speciálních technik.
3. Prezentace a nácvik speciálních technik - práce ve dvojicích, nácvik jednotlivých technik. Diskuse k jednotlivým technikám, shrnutí, vysvětlení problémových technik.
4. Diskuse a odpovědi na dotazy.

Více informací a přihlášení na strámkách agentury EDUPOL ZDE

 

Banner