Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Konference "PARTNERSTVÍ a MANŽELSTVÍ aneb Je manželství stále atraktivní?"
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Konference "PARTNERSTVÍ a MANŽELSTVÍ aneb Je manželství stále atraktivní?"
Datum konání:
12.02.2019 
Místo konání:
Rock Café Praha - Praha 1 , Národní 20
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

Centrum sociálních služeb Praha a Asociace manželských a rodinných poradců pořádají pod záštitou PŘEDSEDKYNĚ RADY PRO OBLASTI SOCIÁLNÍ, ZDRAVOTNÍ A PREVENCi, Mgr. Mileny Johnové​, MAGISTRÁT HL. M. PRAHY a STÁLÉ KOMISE PRO RODINU,
ROVNÉ PŘÍLEŽITOSTI A NÁRODNOSTNÍ MENŠINY ​POSLANECKÉ SNĚMOVNY cyklus 3 jednodenních konferencí na téma "CESTA A ŽIVOT PARTNERSTVÍ V 21. STOLETÍ".

První z konferencí "PARTNERSTVÍ a MANŽELSTVÍ aneb Je manželství stále atraktivní?" se uskuteční v úterý 12.2.2019 v Rock Café v Praze.

Pro realizaci konference byla zvolena variace na techniku open space - účastníci sami spoluvytvářejí obsah a výstupy.

Téma je rámcově vymezeno v PANELOVÉ DISKUZI prostřednictvím  tzv. "rozehřívačů" - na seznamu plánovaných zajímavých lidí, které průběžně oslovujeme nebo budeme  oslovovat, se vyskytují zatím tato jména: Lenka Šulová, Marek Orko Vácha, Dana Hamplová, Slavoj Titl, Pavel Špatenka, Martin Jára, iniciativa Jsme fér, Český statistický úřad, Sociologický ústav AV ČR, MPSV… tento seznam může každý z Vás rozšířit, případným zasláním jména na konferenční e-mailovou adresu.

V dalším bloku "rozehřívači" krátce představí účastníkům svá VLASTNÍ ZAMYŠLENÍ
nad vybranou otázkou, která poslouží pro společnou facilitovanou diskuzi.

Následuje kreativní část otevřených SKUPIN, kde "facilitátoři" pomáhají vést diskuzi a
​na základě sdílení postojů, názorů a zkušeností samotných účastníků vytvářejí strukturované výstupy z každé skupiny.

Tyto VÝSTUPY pak prezentují na společném plénu. Setkání tak vygeneruje z reality vycházející výstupy, které mohou sloužit jako podklad pro širší využití v rámci celospolečenské diskuze o partnerských vztazích.

Podrobné informace, program a přihlášení na stránkách konference

Banner