Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Seminář "Buď učitel začne zvládat konflikty, nebo konflikty začnou ovládat jeho!"
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Seminář "Buď učitel začne zvládat konflikty, nebo konflikty začnou ovládat jeho!"
Datum konání:
17.04.2019 09.00 h - 16.00 h
Místo konání:
Národní institut pro další vzdělávání - Praha 1 , Senovážné nám. 872/25
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

Národní institut pro další vzdělávání zve na seminář "Buď učitel začne zvládat konflikty, nebo konflikty začnou ovládat jeho!", který je určen pro ředitele škol a školských zařízení, učitel SOŠ a SOU, učitele 1.stupně ZŠ, 2.stupně ZŠ, učitele speciálních škol, učitele gymnázií, ZUŠ a SUŠ a VOŠ.

Anotace:

Seminář se zaměřuje na efektivní zvládání konfliktních situací, se kterými se účastníci mohou setkat ve své praxi. Zdrojem konfliktů mohou být nejen žáci, studenti či rodiče, ale také kolegové a další lidé působící ve škole. Nejdůležitější strategií zvládnutí takovýchto situací je: zachovat si "chladnou hlavu", vyznat se v reakcích druhé strany a vést komunikaci (verbální i neverbální) tak, aby postupně došlo ke zklidnění vypjaté atmosféry a dál mohla probíhat konstruktivní komunikace. V průběhu semináře se účastníci seznámí s možnými postupy a principy, jak tyto konfliktní situace zvládat. Prakticky si vyzkoušejí základy některých komunikačních technik vedoucích ke zvládnutí konfliktů a získají povědomí, jak vhodně reagovat. Vše je probíráno na základě modelových situací předem připravených, ale také na situacích, které navrhnou přímo účastníci semináře. Proto se předpokládá aktivní zapojení účastníků. Součástí semináře jsou konzultace a diskuze k danému tématu.

Více informací a přihlášení na stránkách NIDV ZDE

Banner