Home Vzdělávání Aktuální vzdělávací akce Podrobnosti - Seminář "Rozdíl mezi pedagogickou intervencí a předmětem speciálně pedagogické péče..."
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

Tisk

Akce 

Název akce:
Seminář "Rozdíl mezi pedagogickou intervencí a předmětem speciálně pedagogické péče..."
Datum konání:
29.08.2018 
Místo konání:
Národní ústav pro vzdělávání - Praha 9 , Novoborská 372
Kategorie:
Přednášky,semináře, konference

Popis

Národní ústav pro vzdělávání zve na seminář "Rozdíl mezi pedagogickou intervencí a předmětem speciálně pedagogické péče. Využití pedagogické intervence a předmětů speciální pedagogické péče v rámci vzdělávací soustavy", který je určen pro zaměstnance škol a školních poradenských pracovišť (tzn. pro psychology a speciální pedagogy působící ve školách, pedagogy škol, asistenty pedagogů, výchovné poradce, metodiky prevence, zástupce ředitele i ředitele).

Anotace:

Hlavní rozdíly a podobnosti mezi pedagogickou intervencí a předmětem speciální pedagogické péče. Jak zařadit předměty speciální pedagogické péče do disponibilních vzdělávacích hodin. Kdo může vyučovat pedagogickou intervenci a kdo předmět speciální pedagogické péče. Jaké předměty speciálně pedagogické péče mohou být lektorovány. Normativy na předměty speciálně pedagogické péče a pedagogickou intervenci. Jak pracovat s diverzifikovanou skupinou v rámci pedagogické intervence. Náplň předmětů speciálně pedagogické péče dle stupňů podpůrných opatření.

Více informací a přihlášení na stránkách NÚV ZDE

Banner