Home Poskytovatelé PP PROSPE
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la
seznam článků
PROSPE
Přednášky a besedy
Sociometrie
Intervenční programy
Adaptační pobyty
Dlouhodobé programy PP
Všechny stranyprospeObčanské sdružení PROSPE vzniklo v roce 2005.

 

Hlavním cílem organizace je poskytovat kvalitní preventivní programy rizikového chování se specifickým zaměřením na prevenci zneužívání návykových látek. Práce s žáky a studenty źákladních škol, středních škol a odborných učilišť.

Občanské sdružení PROSPE pracuje s žáky a studenty základních i středních škol a odborných učilišť. Práce s touto cílovou skupinou směřuje k posílení sebevědomí a vlastní identity, přiměřeného prosazování svých skutečných potřeb, podpoře zdravého životního stylu, navazování a rozvíjení kvalitních mezilidských vztahů, předání potřebných informací o důsledcích rizikového chování, vhodných způsobech řešení problémů a hledání pomoci.

Značný důraz klade o.s. PROSPE na výběr a zaškolování lektorů a péči o svůj tým. Lektoři programů jsou speciálně vyškolenými a kvalifikovanými odborníky v oblasti protidrogové prevence, v rámci udržení kvality služeb se pravidelně dále v oboru prakticky i teoreticky vzdělávají a jejich práce je pravidelně supervidována.
V roce 2007 o.s. PROSPE jako doklad kvality poskytovaných služeb získalo certifikaci MŠMT pro program primární prevence poskytovaný v rámci školní docházky.

 Kontakt:

Vedoucí o.s. Prospe:  Mgr. Michaela Titmanová

Biskupcova 39, Praha 3 (korespondenční adresa), Hálkova 1, Praha 2 (kancelář)

tel: Mgr.Titmanová : 602 283 008

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

web: www.prospe.cz