Home Poskytovatelé PP Jules a Jim
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la
seznam článků
Jules a Jim
Nabídka služeb
Všechny strany

 

Sdružení Jules a Jim vzniklo v březnu 2002 jako reakce zakladatelů na nedostatečnou práci se vztahy mezi dětmi ve školách, která velmi často vede k nepříjemné atmosféře ve třídě, různým formám agresivního chování dětí, někdy dokonce i k výskytu šikany. Díky zkušenostem z oddílů, pedagogických, psychologických a sociálních studií a později i psychologických výcviků a zájmu o oblast primární prevence vznikalo portfolio služeb a programů. Původní obecná idea činnosti sdružení, zážitkovou formou napomoci k seznámení a lepšímu fungování třídního kolektivu, se postupně proměnila v komplexní nabídku programů a služeb pro školy a třídní kolektivy v oblasti prevence rizikového chování a práce s klimatem školy.

V současnosti organizace nabízí specializované programy pro žáky, pro učitele i pro žáky s učiteli. Nabízené služby zahrnují komplexní poradenství, podporu pro vedení škol, adaptační kurzy i zážitkovou pedagogika se zaměřením na primární prevenci sociálně-patologických jevů.

Organizace je poskytovatelem certifikovaným MŠMT pro oblast všeobecné a selektivní primární prevence. Dále je rovněž akreditovaným poskytovatelem dalšího vzdělávání pro pedagogické pracovníky.

 

Kontakty:
Jules a Jim, z.ú.
Ředitel Mgr. Lukáš Kohoutek
Krkonošská 1534/6
120 00 Praha 2
tel: + 420 604 341 392, +420 608 184 785
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
web: www.julesajim.cz

 

Jules a Jim, z.ú. je členem Stálé konference asociací ve vzdělávání (SKAV) a hlásí se k její iniciativě Úspěch pro každého žáka.

 

 


 

Tématické okruhy služeb, které Jules a Jim, z.ú. poskytuje třídním kolektivům a pedagogickým pracovníkům.

VŠEOBECNÁ PRIMÁRNÍ PREVENCE
OSOBNOSTNÍ SOCIÁLNÍ ROZVOJ
SELEKTIVNÍ PREVENCE
PORADENSTVÍ PRO ŠKOLY
ŠKOLENÍ PRO RODIČE

(V případě zájmu lze po vzájemné dohodě realizovat i jiná témata)

Organizace je poskytovatelem certifikovaným MŠMT pro oblast všeobecné a selektivní primární prevence. Dále je rovněž akreditovaným poskytovatelem dalšího vzdělávání pro pedagogické pracovníky.

Podrobné informace k poskytovaným službám naleznete na stránkách Jules a Jim, z.ú. ZDE