Home Odkazy Poruchy příjmu potravy
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la
Počet zobrazených 
1   Link   Idealni.cz – informace o poruchách příjmu potravy
Velmi zajímavé, odbornými informacemi nabité internetové stránky. Najdete tu články o anorexii a bulimii, o souvisejících potížích. Dále spoustu zajímavých kontaktů na terapeuty a lékaře, kteří se poruchám příjmu potravy věnují. V rubrice „Můj příběh“ můžete nahlédnout pod dušičku těm, kteří mají s anorexií či bulimií své zkušenosti. Na těchto stránkách funguje i chat, zvaný „pokec“. Je tu sekce pro odbornou veřejnost, pro studenty, lékaře … Stránky vznikají ve spolupráci se Svépomocnou asociací psychogenních poruch příjmu potravy.
2   Link   Anabell
Sdružení Anabell nabízí pomoc a podporu osobám postiženým i ohroženým poruchami příjmu potravy. Na stránkách naleznete kromě odborných článků a informací také diskuzní fórum, kontakty na poradny a lékaře, příběhy lidí s poruchou příjmu potravy, informace o výživě...
3   Link   Pomoc pro rodiče a přátele
Na těchto stránkách naleznete chaty a diskuze vedené odborníky. Chaty jsou určeny především pro ty, kdo mají nejblíže k lidem, kteří trpí poruchou příjmu potravy. Pro účastníky je chat anonymní.
4   Link   SAPPP
Webové stránky svépomocné asociace léčení psychogenních poruch příjmu potravy. SAPPP byla založena v roce 1992 na základě zahraničních zkušeností pro péči o příbuzné i pacienty s poruchami příjmu potravy.
5   Link   Bulimiahelp.org
Obsáhlé stránky zaměřené na problematiku bulimie a její léčbu. (anglicky)
6   Link   E-clinic
E-clinic - Institut pro studium, prevenci a léčbu poruch příjmu potravy a komorbidních poruch, z. ú. je nezisková organizace, která má více než 20 let zkušeností s léčbou a prevencí poruch příjmu potravy a dalších duševních onemocnění.