Home AntiFetFest AntiFetFest AntiFetFest 2018
wellness centrum san antonio cialis koupit Patio drogy metairie la

 

 

AntiFetFest 2018 - amatérská filmová soutěž pro školy, školská zařízení a nízkoprahové kluby.

 

Hlavní město Praha ve spolupráci s městskými částmi Praha 1 - 22 vyhlašuje XI. ročník amatérské filmové soutěže AntiFETfest aneb jde to i jinak!
AntiFETfest 2018 aneb jde to i jinak!, je soutěžní festival amatérských filmů pro školy, školská zařízení a nízkoprahové kluby pro děti a mládežs tématikou rizikového chování. Soutěž vznikla v roce 2007 na městské části Praha 12.

Vyhlášení a pravidla soutěže

Přihláška

Přehled přihlášených filmů 2018

Více také na antifetfest.cz

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vítězný plakát Kateřiny Masákové
 
 
 

Soutěž o nejlepší plakát pro Antifetfest 2018 již zná vítěze

Hlavní město Praha vyhlásilo v září tohoto roku soutěž O nejlepší plakát Antifetfestu 2018, které se zúčastnilo 68 žáků a studentů z 11 pražských škol. Pořadatelé Antifetfestu to při vyhodnocení soutěže neměli vůbec jednoduché, protože zájem o soutěž předčil očekávání a jeden plakát byl hezčí než druhý. Většina z nich byla na profesionální úrovni a dobře prezentovala myšlenku Antifetfestu, kterou je pomocí filmové tvorby předcházet rizikovému chování.

Autory nejlepších plakátů ocenil v Kongresovém centru Praha radní hl. m. Prahy Radek Lacko a předal jim diplomy a hodnotné ceny. Absolutním vítězem soutěže se stala Kateřina Masáková z Vyšší odborné školy uměleckoprůmyslové a Střední uměleckoprůmyslové školy na Žižkově náměstí.

Zároveň radní Lacko slavnostně vyhlásil XI. ročník amatérské filmové soutěže Antifetfest 2018, kterou bude pořádat hl. m. Praha ve spolupráci s městskými částmi Praha 1 – 22. Žáci pražských škol se tak mohou opět pustit do natáčení preventivních filmů. Do soutěže mohou přihlásit desetiminutový obrazový snímek s námětem rizikového chování jako je např. drogová závislost, kriminalita, šikana, rasizmus, záškoláctví, gambling nebo domácí násilí. Nejlepší filmy z obvodních kol, které pořádají pražské městské části, postoupí do finále soutěže, které se bude konat v červnu 2018 v Kině Lucerna.

Vítězové soutěže O nejlepší plakát Antifetfest 2018:

Kategorie základních škol:
1. místo získala Rozálie Vlachová z Gymnázia Budějovická
2. místo získal Jakub Gazda ze Základní školy Grafická
3. místo získala Veronika Vu My z Gymnázia Budějovická
Čestné uznání získala Anna Semeráková ze Základní umělecké školy Vadima Petrova

Kategorie středních škol:
1. místo obsadila a absolutní vítězkou soutěže se stala Kateřina Masáková z Vyšší odborné školy uměleckoprůmyslové a střední uměleckoprůmyslové školy
2. místo obsadila Klára Sajdlová z 1. KŠPA Praha
3. místo získal Jan Novotný z Vyšší odborné školy uměleckoprůmyslové a střední uměleckoprůmyslové školy